Liigu sisu juurde

Läbi video on võimalik tutuvustada oma ettevõtet, luua korporatiivset sisu ning samas saab pakkuda ka midagi meelelahutuslikku, kaasahaaravat ning interaktiivset. Kombineerige vaateid tavapärasest rohkem meeldimiste, kommentaaride ja tellimustega: see muudab vaate loomulikuks. Ja võib-olla kunagi, kui nad saavad "kuulsaks", räägivad nad sinust kõigile! Palun ole kannatlik.

Care Taker Expose 🔥Gone Wrong -- Bachhe or Maa K sath hua Galat -- Suren Ranga

Alustamine Kas olete kunagi YouTube'i jäneseaugust alla kukkunud? Külastate juhendamist või muusikavideot vaatamiseks, kuid pool tundi hiljem vaatate midagi hoopis muud, ilma et oleksite tegelikult mäletanud, kuidas sinna jõudsite.

  1. Teksti, pildi ja video suuruste muutmine (suumimine) - Android - Google Chrome Abi
  2. Display-võrgustiku reklaami esitamine YouTube'is - Google Ads Abi
  3. Kuidas suurendada YouTube'i videote vaatamist | Vihjeid | May

YouTube on loodud selleks, et hoida inimesi seotuna ja vaadata ning vaatajaskond on sügavalt aktiivne: nad otsivad, klõpsavad, meeldivad ja kommenteerivad samaaegselt. Alustuseks on vaatajaskonna tähelepanu hoidmine keeruline, kuid kuna Youtube'is on kõik võimalused ära tõmmata, on tegelikult keeruline panna keegi klõpsama mis tahes Suurenda videoga lingil.

Koige tohusam liikme suurendamine

Kuid mitte võimatu! Lisades a kaart YouTube'i videote kuvamine on üks tõhus viis oma publiku tähelepanu kaasamiseks ja fokuseerimiseks.

Klõpsake vaates Tavaline slaidi, millele soovite video lisada. Klõpsake menüüs Lisa nupu Video all olevat noolt ja seejärel käsku Video minu arvutis. Klõpsake dialoogiboksis Video lisamine soovitud videot ja seejärel klõpsake nuppu Lisa. Arvutisse salvestatud video linkimine Soovitame vigaste linkide ennetamiseks esiteks kopeerida videofaili esitlusega samasse kausta ja alles siis sellega linkida.

Selle tehnika abil saate vaatajad linkidele suunata sina soovite, et nad klõpsaksid, mitte YouTube'i algoritmide pakutavad hüvasti, tantsivad kassid! Selles õpetuses saate teada, kuidas lisada kaardid oma videotele, et vaatajaid kaasata.

Video suurendamine kodukinos - põhitõed

Mis on kaart? A kaart Suurenda videoga väike interaktiivne paneel, mis libiseb teie video esitamise ajal välja. Esmalt näevad vaatajad ekraani paremas ülanurgas ilmuvat tiisriteksti.

Milline liige on oige

Kui vaatajad klõpsavad teaseril või ikoonil, avaneb kaart ja nad näevad selle sisu. Kaardid võib sisaldada pilti, teksti ja klikitavat linki, et suunata vaatajaid teatud toimingut tegema.

Ühele videole saate lisada kuni viis. Kaartide tüübid Saate valida mitme erineva kaardi vahel: Video või esitusloend - link seotud videotele teie enda või kellegi teise Kanal - ristpakkumiseks link teisele YouTube'i kanalile Küsitlus - koostage valikvastustega küsitlus ja Suurenda videoga vaatajatel hääletada Link - link seotud veebisaidile või kinnitatud kauba- ja Suurenda videoga Mõnes riigis, näiteks Ameerika Ühendriikides, saate lisada ka a annetus kaart mittetulundusühingute jaoks raha hankimiseks või fännide rahastamise kaart.

Kuidas suurendada kaardiga YouTube'i videote seotust

Kuidas kaarti lisada YouTube'i loomine kaart on lihtne - heida pilk: Kuidas kasutada YouTube'i kaarte Kaardi lisamine YouTube'i videole on suurepärane viis oma kanali muu sisu reklaamimiseks, kaastöötajate esiletoomiseks, vaatajate suunamiseks asjakohastele teabeallikatele, suhtluse ergutamiseks ja vaatamisaja pikendamiseks. Nagu iga ekraanil kuvatav hüpikaken, võivad ka kaardid olla väga tüütud.

Kuidas ma saan valja suumida

Kaardid peaksid täiendama video - mitte sellega konkureerida - ja parandage vaataja kogemust, lisades asjakohast teavet õigel ajal. Parim on video kohta kasutada ainult ühte või kahte kaarti.

YouTube iframe api suurendab minu manustatud videote suurust vale suurusega

Ärge laske vaatajal üle jõu käia! Mõelge oma video peamisele eesmärgile. Kas selleks, et jätkata videote vaatamist? Kas külastate oma veebisaiti?

Kas osta toodet?

Teksti, pildi ja video suuruste muutmine (suumimine)

Mis iganes see on, keskenduge sellele eesmärgile ja kasutage oma kaarte säästlikult, et aidata inimestel selle tegevuse suunas liikuda. Kui kasutate mitut kaarti, jätke need kindlasti oma ajaskaalale.

Mida liige ei sisesta tuss

Näpunäited kaartide kasutamiseks YouTube'i kaartidest maksimumi võtmiseks toimige järgmiselt. Hoidke tekst lühike ja lihtne. Kasutage lihtsaid, lihtsaid pilte.

Põhjused, miks videoklipid peaksid olema osa sinu sisuturunduse plaanist Tehnoloogia areng mõjutab kõike Tehnoloogia areneb, nii ka filminduse ja produktsioonimaailm. Tänu tehnoloogia arengule on videoturundus hoo sisse saanud. Kui mõni aeg tagasi võis see kõlada utoopiliselt, siis nüüd pole videoid mingi probleem vaadata ka telefonist. Vaadates sotsiaalmeedia statistikat, siis juba eelmise aasta algusest on suurenenud videote ning liikuvate piltide postitamine. Lisaks on tõusnud ka nende formaatide tarbimine.

Üleslaadimised peavad olema. Pidage meeles, et pilt kärbitakse ruutu. Ühendage kaardid verbaalse üleskutsega.

Paljud inimesed saavad oma YouTube'i videote tõttu tuntuks, isegi kuulsaks.

Näiteks kui teie videos on mainitud veebisaiti, lisage kaart just sel hetkel. Vaataja saab valida, kas klõpsake kaardil lisateabe saamiseks või ignoreerib seda. Veenduge, et kaart ilmuks õigel ajal.

l Kuidas suurendada liige

Kaardid toimivad kõige paremini siis, kui need ilmuvad hiljem videos, kui vaatajad otsivad, kuhu edasi minna. Pange kaart animeerima video viimase kümne kuni 15 sekundi jooksul - mitte päris lõpus, nii et vaatajatel on aega seda näha. Alustamine Alustuseks vaadake üle oma olemasolevad YouTube'i videod, et näha, kuhu võiksite kaardi lisada.

Parast umberloikamist vahenes liige summa

Proovige küsida: mida ma tahan, et vaataja edasi teeks? Kas vaadata veel ühte videot?

Kuidas suurendada YouTube'i videote vaatamist

Kas külastada minu veebisaiti? Seejärel lisage kaart. Teie publik tänab teid!